.......žIvOt pOchOpÍmE jEn zpĚtnĚ, žÍt jEj všAk mUsÍmE dOpřEdU..!!.....

Květen 2008

strOmOvÝ hOrOskOp

31. května 2008 v 11:57 | tYnkAA |  hOrOskOpY

Stromový horoskop

Galijský stromový horoskop zařazuje lidi podle data narození během roku do typu rostlin. Určené rostliny mohou plnit úlohu totemu pro lidi a vlastnosti, které charakterizují. Tyto rostliny jsou také rozhodující pro jejich majitele. Talisman nebo amulet zhotovený z takovéto rostliny se stává symbolem hledání hodnoty, kterou tato rostlina představuje. V kruhu animistické kultury byly magické vlastnosti připisovány totemu, obzvlášť australské kmeny akceptovaly jeho magickou ochrannou funkci. Totem zvaný tjurunga nebo chiringa, byl kusem dřeva s vyrytým symbolem božstva. Tento rituální předmět byl pro kmen svátostí, byl pečlivě opatrováván. Totemy plnily funkci amuletů. Pravděpodobně pozůstatkem prvotních nauk o moci některých předmětů je současná víra v kladné působení různých maskotů, zvyk věnování drobnosti, která má přinést štěstí, nebo pomoci splnit přání.

JABLOŇ

24. prosinec - 1. leden, 25. červen - 4. červenec
Lidé mírumilovní a klidní, inteligentní, domácí typy. Vyhýbají se všemu, co by mohlo narušit jejich vnitřní klid a dobře uspořádaný život. Romantické povahy jsou to také snílci.

JEDLE

2. leden - 11. leden, 5. červenec - 14. červenec
Lidé s těžkou povahou, neradi se podřizují jiným lidem, mají vždy vlastní názor. Jsou velmi inteligentní s vlastním kouzlem. Svým ambicím jsou ochotni obětovat i největší city.

JILM

12. leden - 24. leden, 5. červenec - 25. červenec
Lidé hezcí, ve vztahu k okolí velmi skromní, bez větších nároků, klidní, poctiví, upřímní. Tají své slabosti, věrní ve svých citech, rádi dominují nad svým partnerem.

CYPŘIŠ

25. leden - 3. únor, 26. červenec - 4. srpen
Lidé s jednoduchým životním stylem, cení si své samostatnosti, nemají rádi konflikty, neboť dávají přednost klidnému a skromnému životu. Svou rodinu zbožňují, ale až tak neumí projevovat city, někdy bloudí v oblacích, zapomínají na realitu světa.

TOPOL

4. únor - 8. únor, 5. srpen - 13. srpen
Lidé s neustálými zlými předtuchami, ze všeho mají obavy, vždy očekávají to nejhorší. Jsou snadno ovlivnitelní a přecitlivělí. Jsou však dobrými milovníky a jsou rádi ve společnosti hodného, laskavého člověka.

CEDR

9. únor - 19. únor, 14. srpen - 23. srpen
Lidé milující luxus. Mají obrovskou životní energii, jsou hrdí, ambicioźní, tvrdohlaví. Mají veškeré předpoklady pro kariéru. Obzvlášť si cení lásky.

BOROVICE

20. únor - 29. únor, 24. srpen - 2. září
Lidé rozhodní, vědí co chtějí. Chtějí však obvykle víc než jim může život nabídnout. Avšak nepoddávají se osudu, rychle a s úspěchem zasahují do běhu věcí. V citech snadno ztroskotají.

VRBA

1. březen - 10. březen, 3. září - 12. září
Lidé jemní, s velkým kouzlem, citliví k duchovní kráse, nestranní ve svých soudech. Přátelští, nekompromisní, nároční, inteligentní s velkou představivostí.

LÍPA

11. březen - 20. březen, 13. září - 22. září
Lidé, kteří si cení stabilizovaného a pohodlného života, diskrétní, taktní, vyrovnaní. Bohužel někdy nestálí v názorech a citech. Bývají obvykle žárliví, vyhledávají partnery s obdobnými vlastnostmi.

LÍSKA

21. březen - 31. březen, 23. září - 3. říjen
Lidé svelkým kouzlem, ale nebudící pozornost, Obdařaní životní modrostí a uměním přizpůsobit se. Mají příjemnou povahu, rádi pomáhají druhým. V lásce náruživí, mají dokonalou intuici.

JEŘABINA

1. duben - 10. duben, 4. říjen - 13. říjen
Lidé na první pohled jemní, ve skutečnosti silní a odolní. Jsou samostatní a zodpovědní. Mají těžkou, komplikovanou povahu, jsou zřídkakdy úspěšní, přestože jsou velice ambiciózní. V lásce jsou horlivý a laskavý s velkým srdcem.

JAVOR

11. duben - 20. duben, 14. říjen - 20. říjen
Lidé s výjimečnou energií, se silně vyvinutou individualitou a egoismem. Rádi riskují. Mají široká spektra zájmu. Velmi společenští a přátelští.

OŘECH

21. duben - 30. duben, 21. říjen - 2. listopad
Lidé na první pohled klidní, ale vnitřně někdy rozpolcení. Jen zřídkakdy bývají poraženi, jsou realisté a vědí čeho mohou dosáhnout. V citech jsou obvykle proměnliví, trochu žárliví. Ale pokuď se zamilují bývají opravdovými milovníky.

JASMÍN

1. květen - 14. květen, 3. listopad - 11. listopad
Lidé společenští, velice pohybliví, veselí, oplývající energií. Přecitlivělí a proto skrývají své city. Mají diplomatický talent. Ve společnosti jsou velmi oblíbení.

KAŠTAN

15. květen - 24. květen, 12.listopad - 21. listopad
Lidé silní, plni života, bezprostřední, otevření, rozvážní a důslední. Dokonalí pozorovatelé, schopni přesně analyzovat situaci. Není snadné jim vyhovět v lásce, na svého partnera mají vysoké požadavky. Jsou velmi energičtí a veselí, mají mnoho přátel.

JASAN

25. květen - 3. červen, 22. listopad - 1. prosinec
Lidé ambiciózní, egoisté, nesnášející jakékoliv omezování. Partnerský vztah s nimi je nesnadný. Jsou přísní k okolí a proto velmi úspěšní. Nespojují se s nikým nehodným velkého citu. Jsou totiž velkými milovníky se srdcem na pravém místě.

BŘÍZA

4. červen - 13. červen, 2. prosince - 11. prosince
Lidé hezcí, bůvabní. Upřednostňují čest a chválu, konzervativní, k cíli míří vždy přímou cestou, konají činy pouze tam, kde jsou si jisti pozitivním výsledkem. Mají rádi vesou mysl a přátele.

FÍKOVNÍK

14. červen - 24. červen, 12. prosinec - 23.prosinec
Lidé jemní a úspěšní. Jejich citlivost a komplexy jim přináší problémy v životě. Bývají většinou realisté a mají ve věcech jasno. Nemají rádi přechodný flirt, touží po citové stabilitě. Jsou výtečnými partnery.

DUB

je označován jako monarcha - jeho rozložitá koruna má podepírat oblohu. Je symbolem síly, zdraví, dlouhověkosti, podporuje také schopnosti jasnovidce.Dub sehrával nemalou úlohu v magii podle staroevropských pověr, usušené a zakleté zaklínadlem může dubové listí způsobit člověku škodu. Dubové dřevo a listí bylo prostředkem proti působení zlých kouzel a kouř z listí měl odpuzovat zlo.

SK8-->>vEctOrs

31. května 2008 v 10:38 | tYnkAA |  pIctUrEs

Tak ty sou žůůůžový :)


scEnE Od pOdlAhY =)

31. května 2008 v 10:34 | tYnkAA |  scEnE
tak to tedy vezmeme od podlahy
Boty:
Snad nejoblíběnějšími botkami všech scene kids jsou kotníkové conversky (ale i normální), dále pak nazouvací slip-ony a nebo baleríny. Nejlepší jsou co nejšílenější kombinace, třeba růžové podrážky, modré boty a žluté tkaničky. Dokonce jsem viděla nejen každou tkaničku jiné barvy, ale také obě boty jiné. To pak máte na nohou čtyři ruzné kombinace a ostatní se nestačí divit Ale kupovat si dvoje páry converse, to je záležitost pro lehce movitější z vás :)).
Scene boty 01Scene boty 02
Nohy:
Rozdělím to na dvě části - scene girls a scene boys. Scene queens nejčastěji nosí krátké sukně (látkové, jeans, je to jedno) a k nim legíny nebo barevné podkolenky. K tomu si vezmou nějaký barevný pásek s výraznou přeskou a je to. Vyjímkou nejsou ani punk pyramidové pásky a skate tříčtvrťáky, je to prostě o vkusu. Kluci těsné kalhoty, můžou být i holčičí, a nejen černou barvu Plus nezapomeňte na doplňky, třeba placky oblíbených kapel.
Scene sukněScene pásek
Od pasu nahoru:
Scene poznáš podle barevného trika s ulítlým potiskem - nejlepší jsou jména a loga kapel, anime postavičky (postavičky z japonských kreslených seriálů), dinosauři, roboti, různá komiksově laděná zvířátka atd. Trika můžou být ale klidně pruhovaná nebo puntíkovaná, opět záleží jen na tobě. A co na krk? Třeba obrovské korále nebo nějaký výrazný přívěsek - letí motýli
Scene tričko 01Scene tričko 03OblUdkY

31. května 2008 v 8:55 | tYnkAA |  pIctUrEs
Bafinky baf xD xD xD

cItÁtY 0.6

31. května 2008 v 8:26 | tYnkAA |  fOr YOU
Nikdo není tak chudý aby nemohl darovat usměv!
Nedělej si hlavu s tím co si o tobě myslí ostatní.Ti mají plnou hlavu toho,co si o nich myslíš ty.
Hlavu vzhuru,žít se musí!
žij naplno,protože nevíš,co bude zítra.
Nikdy tě neurazí ten,na kom ti nezáleží
Nestydím se za to co jsem,jsem jen člověk...
Zivot je jako žebřík do kurníku,krátkej a posranej.
Až zemřu, pohřběte mě tváří dolu, aby mi celý svět mohl políbit prdel!!


cItÁtY 0.5

31. května 2008 v 8:24 | tYnkAA |  fOr YOU
Ti,kdož svou lásku nedávájí najevo, nemilují.
Chtěl bych-je nic. CHCI! dělá divy.
Není vítěz ten,kdo bojoval a zvítězil,ale ten kdo miloval a zrazen byl a přeci odpustil.
Vysměj se smrti do tváře a neboj se,když se budeš bát budeš nenávidět celý svět neboť strach tě pohltí.
Když jsi se narodil plakal jsi a ostatní se radovali. Žij tak, aby všichni plakali až budeš umírat...a ty se raduj.
Nejhůř se radí sobě samému neboť pod svícnem je vždy největší tma!
Na světě je určitě někdo kdo by se pro tebe zabil taky někdo komu by jsi zkazil celej život kdybys odešel....a někdo kdo by se radoval že tu už nejsi. Tak si těch dvou prvních važ a nezabíjej se.... přece nebudeš dělat radost nepřátelům.
Kazit si den blbcem.....to je ještě větší blbost než být tím blbcem...
Žádný učený z nebe nespadl...ale pitomci padaj pořád...
Zbabělec nikdy nesvede krásnou holku.... ta čeká na pořádnýho borce.
Nikdy nečekej na zítra když máš někomu říci že jej miluješ....jistojistě tě někdo předběhne.
Když se řízneš, řízneš tím svou duši, přátele a všechny kteří do tebe vkládají naději.
Život je krásná kniha...ale ti co neumějí číst...těm je na nic.
Trpět není umění,umění je unést to a se zdviženou hlavou jít dál.
I kdyby bylo světlo tvého života mikroskopické, byť by zhasínalo, byť by skomíralo, vždy je naděje že se rozzáří v jasnou hvězdu.

citÁtY 0.4

31. května 2008 v 8:23 | tYnkAA |  fOr YOU
Neříkám že nechci zemřít,jen nechci být u toho,až se to stane.
Utrhl jsem květinu ale ona mi zvadla.Chytil jsem motýla ale on mi zemřel v dlani.Poté jsem pochopil,že krásy se musíme dotýkat srdcem.
Usmívej se na toho,kdo ti ublížil aby neviděl jak moc tě to bolí.
Abys měl alespoň trochu nebe na zemi,abys měl alespoň trochu světla v temnotě musíš se smířit se životem,který žiješ.¨
Největším štěstím člověka je,když žije pro to,pro co chtěl zemřít.
Je lepší zemřít pro něco než žít pro nic.
Nemůžete objevit nové oceány pokud se neodvážíte odtrhnout zrak od břehu.
Neměj strach ze stínů.Vždy ukazují že jsi blízko světla.

citÁtY 0.3

31. května 2008 v 8:22 | tYnkAA |  fOr YOU
O lásce
Láska je jen omyl plný bolesti.
Láska není pro dokonalé ale pro nedokonalé.
Jen dva milostné dopisy se píší nejhůř-první a poslední.
Láskavost bez lásky dělá člověka pokryteckým
pravda bez lásky délá člověka kritickým
víra bez lásky dělá člověka fanatickým.
Kdo miluje ten se neptá co dělat.
Lásku nelze vyléčit bylinkami.
Láska je slepá...proto miluje tmu.citÁtY 0.2

31. května 2008 v 8:21 | tYnkAA |  fOr YOU
Nehledej smrt-ona si tě najde sama.
Radši smrt než nudný život.
Ten kdo pije zemře Ten kdo nepije zemře taky...ten co pije už se o to postará.
Smrt je jen začátek zkázy.
Nikdy nejsi pánem svého života.
Láska začíná tím že se někdo cítí osamělý a končí tím že chce být osamělý.
Osamělost znamená čekat na někoho kdo se nikdy nevrátí.
Kdo život dostane musí ho i vrátit.
Život? ne Utrpení!
I smrt je takové malé dobrodružství.

citÁtY 0.1

31. května 2008 v 8:17 | tYnkAA |  fOr YOU
Život je:
-jen ubohou parodií na naše sny
-bahno a jen svině v něm umí chodit
-jako běh v rozvázaných botách:dřív nebo později si stejně rozbiješ hubu.
-vzpomínka žijícího sebevraha.
-boj,který stejně prohraješ.
-kurva a jen na tobě záleží jak velká.
-jako řeka,nikdy nevíš ,kdy se zakroutí,kdy ti do něj někdo vstoupí,a kdy zasněkdo vystoupí.Proto ho má cenu žít naplno...
Žij kazdý den jako by byl poslední...jeden z nich totiž bude.
Nudný život je horsí než sama smrt.
Neberte život příliž vážne,stejně z něj nevyváznete živí.

lOvE

31. května 2008 v 8:16 | tYnkAA |  pIctUrEs

mrtĚ hUstÝ hlÁškY xD

30. května 2008 v 23:18 | tYnkAA |  fOr YOU
Jsi zaraženej jak vidle v hnoji.
Mohl bys učit malý tchoře smrdět!
Nečum na mě jak bába na telenovelu...

tO mUsÍš mÍt...

30. května 2008 v 23:12 | tYnkAA |  fAshIOn
tak tady je 10 kousků co nesmí chybět ve tvém šatníku!

pIctY--brEAk dAncE

30. května 2008 v 23:07 | tYnkAA |  pIctUrEsmIkInkY

30. května 2008 v 23:04 | tYnkAA |  fAshIOn
Tak ty sou nejvíc nejlepčí :)

trIčkA 0.2

30. května 2008 v 23:02 | tYnkAA |  fAshIOntrIčkA 0.1

30. května 2008 v 23:01 | tYnkAA |  fAshIOn
Tak který se vám líbí nejvíc..??.. :)

šORtkY

30. května 2008 v 22:50 | tYnkAA |  fAshIOn
Tak ty sou moc hezounký :)

cO znAmEnÁ...... ..??..

30. května 2008 v 16:33 | tYnkAA |  bEAUtY
Tágže je to jen taková kravinka mno.. xD ale stejnak to soëmky šoupnu xD


21.blEskOvkA--KONEC--

30. května 2008 v 9:24 | tYnkAA |  BlEskOvkY
Ahojky :) tak je tady moe druhé bleskovka :)
1) Ahojec =)
2) tak jak pak se dneska máme..??..
3) máš hlad..??..
4) papkáš hamánky..??..
5) Kolik je hodin..??..
6) co si myslíš o Aundrey Kitchging..??..
7) líbí se ti tenhle pict..??..
8) poč..??..
9) tak to bude asik vše...joo..ještě...co na diplomek..??..
10) měj se famfárově..papík =) :-*